Řád Bílého lva, civilní skupina, I. třída na dámské stuze, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, Řádová hvězda, stříbro, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), nepuncováno, VM.9-b-B