#1525

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#1525

Rakousko - Uhersko

Austria - Hungary
1 limit
1197 zobrazení
75 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
2. 12. 2017 14:00
83. aukce
83. aukce

stav
I

Válečný kříž za civilní zásluhy, I. třída, stříbro zlacené, smalty, 3x značeno "WW" (Wiener Werkstätte), 3x "AA", Marko.151, velmi vzácné