stav | I |
Řád Bílého lva, vojenská skupina, I. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno "900", Řádová hvězda, stříbro, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", VM.9-a-A
stav | I |