#1590

Československo

Československo
Československo
Československo
Československo
#1590

Československo

Czechoslovakia
1 limit
1203 zobrazení
65 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
2. 12. 2017 14:00
83. aukce
83. aukce

stav
II

Řád Bílého lva, civilní skupina, II. třída, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, Řádová hvězda, stříbro, smalty, chybí štítek na rev. se značením výrobce, orig etue značená KARNET KYSELÝ PRAHA, VM.9-b-B