stav | II |
Řád Bílého lva, civilní skupina, II. třída, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, Řádová hvězda, stříbro, smalty, chybí štítek na rev. se značením výrobce, orig etue značená KARNET KYSELÝ PRAHA, VM.9-b-B
stav | II |