technika | olej na plátně |
rozměr | 90 x 90 cm |
signatura | signováno PD |
rám | rámováno |
provenience | soukromá sbírka |
autor | 1901–1945 |
Letní krajina - koně a žně
technika | olej na plátně |
rozměr | 90 x 90 cm |
signatura | signováno PD |
rám | rámováno |
autor | 1901–1945 |