#11

Rudolf Kučera
(1884 – 1964)

Cikánský tanec

Rudolf Kučera
Rudolf Kučera
Rudolf Kučera
Rudolf Kučera
#11

Rudolf Kučera
(1884 – 1964)

Cikánský tanec

1-50
375 zobrazení
5 000 Kč
Galerie DOLMEN
Galerie DOLMEN
10. 11. 2020 18:00

olej, plátno
90 x 90,5 cm
sign. PD Kučera
1884 - 1964

Cikánský tanec