technika | olej, překližka |
rozměr | 58 x 71 cm |
rok | 1939 |
signatura | sign. LD B. S. Urban 1939 |
autor | 1903 - 1997 |
Španělsko
technika | olej, překližka |
rozměr | 58 x 71 cm |
rok | 1939 |
autor | 1903 - 1997 |