#8

B. Urban

B. Urban
#8

B. Urban

1-50
243 zobrazení
12 000 Kč
Galerie DOLMEN
Galerie DOLMEN
26. 1. 2021 18:00
2. eAukce
2. eAukce

olej, překližka
58 x 71 cm
1939
sign. LD B. S. Urban 1939
1903 - 1997

Španělsko