technika: | porcelán malovaný, glazovaný |
rozměr: | výška 11,5 cm |
signatura: | značeno |
rok díla: | 18. století |
poznámka: | návrh: Johann Joachim Kändler |
18. století | porcelán malovaný, glazovaný | výška 11,5 cm | značeno | návrh: Johann Joachim Kändler