#2

Váza z 18. století | Delft

Váza z 18. století | Delft
#2

Váza z 18. století | Delft

Porcelain and Stoneware
4 limity
379 zobrazení
8 500 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
2. 6. 2022 19:00
15. eAukce starožitností
15. eAukce starožitností

technika:
kamenina malovaná
rozměr:
výška 33 cm
rok díla:
1. polovina 18. století
stav:
neznačeno

1. polovina 18. století | kamenina malovaná | výška 33 cm