technika: | kamenina malovaná |
rozměr: | výška 33 cm |
rok díla: | 1. polovina 18. století |
stav: | neznačeno |
1. polovina 18. století | kamenina malovaná | výška 33 cm
rozměr: | výška 33 cm |
stav: | neznačeno |