technika: | porcelán malovaný, glazovaný |
rozměr: | výška 20 cm, šířka 28 cm |
signatura: | značeno |
rok díla: | 18. století |
poznámka: | model 2863 |
18. století | porcelán malovaný, glazovaný | výška 20 cm, šířka 28 cm | značeno | model 2863
signatura: | značeno |
rok díla: | 18. století |
poznámka: | model 2863 |