#4

Bakchus | Meissen (Míšeň)

Bakchus | Meissen (Míšeň)
Bakchus | Meissen (Míšeň)
Bakchus | Meissen (Míšeň)
#4

Bakchus | Meissen (Míšeň)

Porcelain and Stoneware
3 limity
216 zobrazení
22 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
2. 6. 2022 19:00
15. eAukce starožitností
15. eAukce starožitností

technika:
porcelán malovaný, glazovaný
rozměr:
výška 24 cm
signatura:
značeno
rok díla:
18. století

18. století | porcelán malovaný, glazovaný | výška 24 cm | značeno