technika: | porcelán malovaný, zlacený, glazovaný |
rozměr: | výška 21 cm, šířka 21 cm |
rok díla: | 20. století |
poznámka: | návrh: F.E.Meyer 1763-1773 |
20. století | porcelán malovaný, zlacený, glazovaný | výška 21 cm, šířka 21 cm | návrh: F.E.Meyer 1763-1773