konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
126
2
aktuální cena: 1 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

19. Neznámý autor 20. století

Masky

technika olej na plátně
rozměr 70 x 54 cm
signatura nesignováno
rám rámováno