konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
162
6
aktuální cena: 1 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

58. Stretti Viktor

Praha

technika uhel na papíře
rozměr 50 x 83 cm
rok 1942
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1878-1958