#15

Josef Olexa
(1901 – 1983)

Chalupa

Olexa Josef
Olexa Josef
Olexa Josef
Olexa Josef
Olexa Josef
#15

Josef Olexa
(1901 – 1983)

Chalupa

Drawings
311 zobrazení
500 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
21. 10. 2020 20:00

akvarel na papíře
24 x 30 cm
signováno
rámováno
1901-1983

Chalupa