#36

Schmidt Oscar

Schmidt Oscar
Schmidt Oscar
Schmidt Oscar
Schmidt Oscar
Schmidt Oscar
#36

Schmidt Oscar

Drawings
4 limity
490 zobrazení
1 500 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 500 Kč
21. 10. 2020 20:00
2. eAukce umění
2. eAukce umění

akvarel na papíře
22 x 30 cm
signováno
rámováno
1908-1982

Pohled na Prahu