Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#36
7
Schmidt Oscar
#36
7
Schmidt Oscar
Drawings
4 limity
490 zobrazení
1 500 Kč
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 500 Kč
21. 10. 2020 20:00
2. eAukce umění
Aukční katalog
akvarel na papíře
22 x 30 cm
signováno
rámováno
1908-1982
Pohled na Prahu
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript