Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#69
3
Joža Mikš
(1901 – 1966)
Tůňka u Želiva
#69
3
Joža Mikš
(1901 – 1966)
Tůňka u Želiva
414 zobrazení
2 300 Kč
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
21. 10. 2020 20:00
Joža Mikš
Prohlédnout autora
2. eAukce umění
Aukční katalog
olej na dřevě
68 x 83 cm
signováno
rámováno
Tůňka u Želiva (Humpolecko)
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript