technika | porcelán malovaný, zlacený |
rozměr | výška 6,5 cm |
rok | okolo roku 1820 |
signatura | značeno |
okolo roku 1820, porcelán malovaný, zlacený, výška 6,5 cm, značeno
rozměr | výška 6,5 cm |
rok | okolo roku 1820 |
signatura | značeno |