#28

Doornick Marcus Willemsz | London

#28

593 zobrazení
12 500 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
2. 12. 2020 20:00

kolorovaná mědirytina
290 x 530 mm
1666
nesignováno
rámováno
1633-1703

1666, kolorovaná mědirytina, 290 x 530 mm, nesignováno, rámováno