technika | kolorovaná mědirytina |
rozměr | 290 x 530 mm |
rok | 1666 |
signatura | nesignováno |
rám | rámováno |
autor | 1633-1703 |
1666, kolorovaná mědirytina, 290 x 530 mm, nesignováno, rámováno
rozměr | 290 x 530 mm |
rok | 1666 |
signatura | nesignováno |
rám | rámováno |
autor | 1633-1703 |