technika | olej na plátně |
rozměr | 75 x 45 cm |
signatura | signováno LD |
rám | rámováno |
poznámka | zezadu výstavní štítek |
autor | 1852-1937 |
olej na plátně, 75 x 45 cm, signováno LD, zezadu výstavní štítek, rámováno
technika | olej na plátně |
rozměr | 75 x 45 cm |
signatura | signováno LD |
rám | rámováno |
autor | 1852-1937 |