#33

Wagner Paul | Žánrová scéna

Wagner Paul | Žánrová scéna
Wagner Paul | Žánrová scéna
Wagner Paul | Žánrová scéna
Wagner Paul | Žánrová scéna
Wagner Paul | Žánrová scéna
Wagner Paul | Žánrová scéna
#33

Wagner Paul | Žánrová scéna

12 limitů
755 zobrazení
165 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
2. 12. 2020 20:00

olej na plátně
75 x 45 cm
signováno LD
rámováno
poznámka
zezadu výstavní štítek
1852-1937

olej na plátně, 75 x 45 cm, signováno LD, zezadu výstavní štítek, rámováno