datum aukce 02. 12. 2020 20:00
2
276
prodáno za: 600 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

8. Istler Josef | Kompozice

lept na papíře, 115 x 85 mm, signováno PD, nerámováno

technika lept na papíře
rozměr 115 x 85 mm
signatura signováno PD
rám nerámováno
autor 1919-2000

*****3 600 CZK 02. 12. 2020 20:10:07