#18

Kars (Jiří) Georges | Nu debout

#18

Drawings
3 limity
500 zobrazení
14 500 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
3. 3. 2021 20:00
4. eAukce umění
4. eAukce umění

1941
barevné křídy na papíře
30 x 23 cm
signováno zezadu
rámováno
1882-1945

1941 | barevné křídy na papíře | 30 x 23 cm | signováno zezadu