#29

Josef Svoboda
(1901 – 1945)

Podzim

Svoboda Josef | Podzim
Svoboda Josef | Podzim
Svoboda Josef | Podzim
Svoboda Josef | Podzim
Svoboda Josef | Podzim
#29

Josef Svoboda
(1901 – 1945)

Podzim

9 limitů
590 zobrazení
53 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
3. 3. 2021 20:00

olej na plátně
89 x 89 cm
signováno PD
rám poškozen
rámováno
1901-1945

olej na plátně | 89 x 89 cm | signováno PD