technika | olej na plátně |
rozměr | 89 x 89 cm |
signatura | signováno PD |
zachovalost | rám poškozen |
rám | rámováno |
autor | 1901-1945 |
olej na plátně | 89 x 89 cm | signováno PD
technika | olej na plátně |
rozměr | 89 x 89 cm |
signatura | signováno PD |
zachovalost | rám poškozen |
rám | rámováno |
autor | 1901-1945 |