#3

Šimon Tavík František | Staroměstské náměstí

#3

5 limitů
552 zobrazení
14 500 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
3. 3. 2021 20:00
4. eAukce umění
4. eAukce umění

1923
akvatinta na papíře
340 x 405 mm
signováno PD
původní stav
rámováno
1877-1942

1923 | akvatinta na papíře | 340 x 405 mm | signováno PD