rok | 1923 |
technika | akvatinta na papíře |
rozměr | 340 x 405 mm |
signatura | signováno PD |
zachovalost | původní stav |
rám | rámováno |
autor | 1877-1942 |
1923 | akvatinta na papíře | 340 x 405 mm | signováno PD
rok | 1923 |
rozměr | 340 x 405 mm |
signatura | signováno PD |
zachovalost | původní stav |
rám | rámováno |
autor | 1877-1942 |