rok | 10. léta 20. století |
technika | akvarel na papíře |
rozměr | 200 x 230 mm |
rám | rámováno |
autor | 1877-1942 |
10. léta 20. století | akvarel na papíře | 200 x 230 mm
rok | 10. léta 20. století |
rozměr | 200 x 230 mm |
rám | rámováno |
autor | 1877-1942 |