Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#6
14
neznámý autor | Mystický výjev
#6
14
3 limity
518 zobrazení
7 500 Kč
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
22. 6. 2021 20:00
6. eAukce umění
Aukční katalog
olej na plátně
70 x 58 cm
LD: „V. Motus, Paris"
rámováno
olej na plátně | 70 x 58 cm | LD: „V. Motus, Paris"
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript