technika | olej na plátně |
rozměr | 50 x 60 cm |
signatura | signováno LD |
rám: | rámováno |
stav: | poškozený rám |
datum narození: | 1817-1888 |
rok díla: | 1872 |
1872 | olej na plátně | 50 x 60 cm | signováno LD
technika | olej na plátně |
rozměr | 50 x 60 cm |
signatura | signováno LD |
rám: | rámováno |
stav: | poškozený rám |
datum narození: | 1817-1888 |
rok díla: | 1872 |