#1

František Adolf Feilhammer
(1817 – 1888)

Splügen ve Švýcarsku

Feilhammer František Adolf | Splügen ve Švýcarsku
#1

František Adolf Feilhammer
(1817 – 1888)

Splügen ve Švýcarsku

5 limitů
655 zobrazení
31 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
9. 9. 2021 20:00

olej na plátně
50 x 60 cm
signováno LD
rám:
rámováno
stav:
poškozený rám
datum narození:
1817-1888
rok díla:
1872

1872 | olej na plátně | 50 x 60 cm | signováno LD