technika | olej na plátně |
rozměr | 60 x 80 cm |
signatura | signováno LD |
rám: | rámováno |
stav: | poškození rámu i malby |
datum narození: | 1850-1905 |
olej na plátně | 60 x 80 cm | signováno LD
technika | olej na plátně |
rozměr | 60 x 80 cm |
signatura | signováno LD |
rám: | rámováno |
datum narození: | 1850-1905 |