#11

Jaroslav Kotas
(1909 – 1981)

Z Vysočiny

Kotas Jaroslav | Z Vysočiny
Kotas Jaroslav | Z Vysočiny
Kotas Jaroslav | Z Vysočiny
Kotas Jaroslav | Z Vysočiny
Kotas Jaroslav | Z Vysočiny
#11

Jaroslav Kotas
(1909 – 1981)

Z Vysočiny

5 limitů
465 zobrazení
5 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
9. 9. 2021 20:00

olej na plátně
50 x 85 cm
signováno PD
rám:
rámováno
datum narození:
1909-1981

olej na plátně | 50 x 85 cm | signováno PD