technika | olej na plátně |
rozměr | 50 x 75 cm |
signatura | signováno PD |
rám: | rámováno |
datum narození: | 1909-1981 |
olej na plátně | 50 x 75 cm | signováno PD
technika | olej na plátně |
rozměr | 50 x 75 cm |
signatura | signováno PD |
rám: | rámováno |
datum narození: | 1909-1981 |