technika | olej na plátně |
rozměr | 55 x 69 cm |
signatura | signováno LD |
rám: | rámováno |
datum narození: | 1903-1960 |
rok díla: | 1924 |
1924 | olej na plátně | 55 x 69 cm | signováno LD
technika | olej na plátně |
rozměr | 55 x 69 cm |
signatura | signováno LD |
rám: | rámováno |
datum narození: | 1903-1960 |
rok díla: | 1924 |