technika | olej na plátně |
rozměr | 65 x 65 cm |
signatura | signováno PD |
rám: | rámováno |
datum narození: | 1906-1991 |
olej na plátně | 65 x 65 cm | signováno PD
technika | olej na plátně |
rozměr | 65 x 65 cm |
signatura | signováno PD |
rám: | rámováno |
datum narození: | 1906-1991 |