#16

Josef M. Černovický
(1906 – 1991)

Hudebník na trhu v Mostaru

Černovický Josef M. | Hudebník na trhu v Mostaru
#16

Josef M. Černovický
(1906 – 1991)

Hudebník na trhu v Mostaru

1 limit
460 zobrazení
3 900 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
9. 9. 2021 20:00

olej na plátně
65 x 65 cm
signováno PD
rám:
rámováno
datum narození:
1906-1991

olej na plátně | 65 x 65 cm | signováno PD