technika | olej na plátně |
rozměr | 44 x 64 cm |
signatura | signováno LD |
rám: | rámováno |
datum narození: | 1830-1893 |
olej na plátně | 44 x 64 cm | signováno LD
technika | olej na plátně |
rozměr | 44 x 64 cm |
signatura | signováno LD |
rám: | rámováno |
datum narození: | 1830-1893 |