#18

Neznámý autor 19. století | Žánrová scéna

#18

5 limitů
463 zobrazení
4 700 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
9. 9. 2021 20:00
7. eAukce umění
7. eAukce umění

olej na dřevě
68 x 56 cm
rám:
rámováno

olej na dřevě | 68 x 56 cm