#5

Durozoy | Kytice ve váze

Durozoy | Kytice ve váze
Durozoy | Kytice ve váze
Durozoy | Kytice ve váze
Durozoy | Kytice ve váze
Durozoy | Kytice ve váze
#5

Durozoy | Kytice ve váze

8 limitů
439 zobrazení
5 400 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
9. 9. 2021 20:00
7. eAukce umění
7. eAukce umění

olej na plátně
61 x 50 cm
signováno LD
rám:
rámováno
stav:
reintoilovano
rok díla:
1898

1898 | olej na plátně | 61 x 50 cm | signováno LD