technika | olej na plátně |
rozměr | 61 x 50 cm |
signatura | signováno LD |
rám: | rámováno |
stav: | reintoilovano |
rok díla: | 1898 |
1898 | olej na plátně | 61 x 50 cm | signováno LD
technika | olej na plátně |
rozměr | 61 x 50 cm |
signatura | signováno LD |
rám: | rámováno |
stav: | reintoilovano |
rok díla: | 1898 |