#14

Stano Filko

Stano Filko
#14

Stano Filko

Drawings
505 zobrazení
50 000 Kč
Etcetera Auctions s.r.o.
Etcetera Auctions s.r.o.
28. 11. 2020 18:30
ETCETERA 11
ETCETERA 11

akvarel, papír fixovaný na kartonu
43×21cm
1963–1964
sign. Stano Filko 1963-64, Nežnosť
pasparta, rám, sklo
provenience
PROVENIENCE Soukromá pařížská sbírka.
(1937–2015)

NEŽNOSŤ