technika | akvarel, papír fixovaný na kartonu |
rozměr | 43×21cm |
rok | 1963–1964 |
signatura | sign. Stano Filko 1963-64, Nežnosť |
rám | pasparta, rám, sklo |
provenience | PROVENIENCE
Soukromá pařížská sbírka. |
autor | (1937–2015) |
NEŽNOSŤ