#6

Vendula Chalánková

Vendula Chalánková
#6

Vendula Chalánková

INSTALACE
383 zobrazení
150 000 Kč
Etcetera Auctions s.r.o.
Etcetera Auctions s.r.o.
27. 11. 2021 18:30
ETCETERA 13
ETCETERA 13

10 x akryl, plátno, každý panel s otočnou a výklopnou kovovou konstrukcí
Každý 45 x 60 cm
2018
sign. na rubu VENDULA CHALÁNKOVÁ AKUSTICKÉ PANELY 2018
provenience
Na fotografii zachyceno dvanáct panelů, nabízený soubor čítá panelů deset. Instalace je variabilní v závislosti na daném prostoru.
 VYSTAVENO Silné portfolio, Galerie Artikle, Brno 2019 AU!, Villa Pellé, Praha 2018
(*1981)

Akustické panely