#8

Přemysl Procházka
(1991)

Fotbal

Přemysl Procházka
#8

Přemysl Procházka
(1991)

Fotbal

369 zobrazení
25 000 Kč
Etcetera Auctions s.r.o.
Etcetera Auctions s.r.o.
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
27. 11. 2021 18:30

akryl, plátno
73 x 136 cm
2016
sign. Přemysl Procházka, Fotbal 2016
provenience
VYSTAVENO Ještě jednou, prosím, Telegraph, Olomouc, 2021 LITERATURA Miroslav Jiřele, Martina Mrázová: Ještě jednou, prosím, Telegraph ve spolupráci se studiem Aparart., Olomouc 2021.
(*1991)

Fotbal