technika | akryl, plátno |
rozměr | 73 x 136 cm |
rok | 2016 |
signatura | sign. Přemysl Procházka, Fotbal 2016 |
provenience | VYSTAVENO
Ještě jednou, prosím, Telegraph, Olomouc, 2021
LITERATURA
Miroslav Jiřele, Martina Mrázová: Ještě jednou, prosím, Telegraph ve spolupráci se studiem Aparart., Olomouc 2021. |
autor | (*1991) |
Fotbal