technika | olej, karton, barevná fotografie (autoportrét S. F.) |
rozměr | 270 × 200 cm |
rok | 1982 |
signatura | sign. FILKO 1982 |
rám | rám, sklo |
provenience | LITERATURA
Srov.: Alexandra Kusá, Lucia Gregorová Stach, Aurel Hrabušický: Stano Filko 1, Slovenská
národná galéria, Bratislava 2018, s. 366–367. |
autor | (1937–2015) |
BEZ NÁZVU (HORIZONTÁLA
A VERTIKÁLA)