#19

STANO FILKO

STANO FILKO
#19

STANO FILKO

548 zobrazení
280 000 Kč
Etcetera Auctions s.r.o.
Etcetera Auctions s.r.o.
Vyvolávací cena: 280 000 Kč
30. 4. 2022 18:30
ETCETERA 14
ETCETERA 14

olej, karton, barevná fotografie (autoportrét S. F.)
270 × 200 cm
1982
sign. FILKO 1982
rám, sklo
provenience
LITERATURA Srov.: Alexandra Kusá, Lucia Gregorová Stach, Aurel Hrabušický: Stano Filko 1, Slovenská národná galéria, Bratislava 2018, s. 366–367.
(1937–2015)

BEZ NÁZVU (HORIZONTÁLA A VERTIKÁLA)