#1

August Bedřich Piepenhagen
(1791 – 1868)

Náhorní skalnatá krajina

Piepenhagen August Bedřich - Náhorní skalnatá krajina
#1

August Bedřich Piepenhagen
(1791 – 1868)

Náhorní skalnatá krajina

Arts
3 limity
485 zobrazení
140 000 Kč
European Arts
European Arts
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
22. 5. 2022 13:00

Olej na dřevěné desce
21,5 x 31,5 cm
60. léta 19. století
rámováno
1791 - 1868

Publikováno: Naděžda Blažíčková – Horová, Šárka Leubnerová, August Bedřich, Charlotta a Louisa Piepenhagenovi, Praha, 2009, soupis díla, asfalty, č. 325 (varianta asfalt na papíře). Opatřeno odborným posudkem PhDr. Naděždy Blažíčkové – Horové.