technika | Olej na dřevěné desce |
rozměr | 22,5 x 30,5 cm |
rok | 50 – 60. léta 19. století |
rám | rámováno |
autor | 1791 - 1868 |
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Naděždy Blažíčkové – Horové.
rozměr | 22,5 x 30,5 cm |
rám | rámováno |
autor | 1791 - 1868 |