Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#10
4
Pitterman Longen Emil Athur - Kytice
#10
4
1-50
336 zobrazení
90 000 Kč
European Arts
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
29. 7. 2021 17:00
Letní online aukce - živě licitovaný přenos
Aukční katalog
olej na plátně
48 x 45,5 cm
po 1915
LD E. PITTERMAN
rámováno
1885 - 1936
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript