#10

Pitterman Longen Emil Athur - Kytice

#10

1-50
336 zobrazení
90 000 Kč
European Arts
European Arts
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
29. 7. 2021 17:00

olej na plátně
48 x 45,5 cm
po 1915
LD E. PITTERMAN
rámováno
1885 - 1936