#2

Novopacký Jan - Stromoví v krajině

#2

1-50
417 zobrazení
60 000 Kč
European Arts
European Arts
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
29. 7. 2021 17:00

olej na překližce
41 x 49,5 cm
DU JNowopacký.
rámováno
1821 - 1908

Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.