technika | olej na překližce |
rozměr | 41 x 49,5 cm |
signatura | DU JNowopacký. |
rám | rámováno |
autor | 1821 - 1908 |
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.
rozměr | 41 x 49,5 cm |
signatura | DU JNowopacký. |
rám | rámováno |
autor | 1821 - 1908 |