#14

Bedřich Havránek
(1821 – 1899)

Horská krajina s mlýnem

Havránek Bedřich - Horská krajina s mlýnem
#14

Bedřich Havránek
(1821 – 1899)

Horská krajina s mlýnem

1 limit
385 zobrazení
48 000 Kč
European Arts
European Arts
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
21. 11. 2021 13:00

kombinovaná technika na papíře
27 x 38,5 cm
PD Hawránek
rámováno, v paspartě, pod sklem
1821 - 1899

Provenience:

Sbírka Jindřicha Waldese.