technika | kombinovaná technika na papíře |
rozměr | 27 x 38,5 cm |
signatura | PD Hawránek |
rám | rámováno, v paspartě, pod sklem |
autor | 1821 - 1899 |
Provenience:
Sbírka Jindřicha Waldese.
rozměr | 27 x 38,5 cm |
signatura | PD Hawránek |
autor | 1821 - 1899 |
Provenience:
Sbírka Jindřicha Waldese.