technika | olej na kartonu |
rozměr | 17,5 x 24,5 cm |
rok | 1850 |
signatura | LD Ed. Agricola 1850 |
rám | rámováno |
autor | 1830 - 1850 |
Posoudila a pravost díla potvrdila PhDr. Šarka Leubnerová.
technika | olej na kartonu |
rozměr | 17,5 x 24,5 cm |
rok | 1850 |
rám | rámováno |
autor | 1830 - 1850 |