#16

Eduard AGRICOLA
(1800 – 1877)

Krajina s figurální stafáží

Agricola Eduard - Krajina s figurální stafáží
#16

Eduard AGRICOLA
(1800 – 1877)

Krajina s figurální stafáží

1 limit
444 zobrazení
40 000 Kč
European Arts
European Arts
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
21. 11. 2021 13:00

olej na kartonu
17,5 x 24,5 cm
1850
LD Ed. Agricola 1850
rámováno
1830 - 1850

Posoudila a pravost díla potvrdila PhDr. Šarka Leubnerová.