#351

Vítací pohár

Vítací pohár
#351

Vítací pohár

Silver
613 zobrazení
60 000 Kč
European Arts
European Arts
14. 12. 2014 04:00
Aukce prosinec 2014
Aukce prosinec 2014

Konec 18. století, stříbro uvnitř zlacené, hmotnost 306,20 g netto, ryzost 812/000, prohlubně lakované černě, podle tepaných puklů v podobě hroznových kuliček tzv. Traubenpokal, nožka ve tvaru kmenu keře s ptáčkem na větvi, ovinuta hadem, ve spodní části