#352

Vítací pohár, NĚMECKO, NORIMBERK

#352

Silver
657 zobrazení
120 000 Kč
European Arts
European Arts
14. 12. 2014 04:00
Aukce prosinec 2014
Aukce prosinec 2014

Před rokem 1700, stříbro uvnitř zlacené, hmotnost 338,00 g netto, ryzost 812/000, na plášti tepaný motiv hrušek, podle něho tzv. Birnenpokal, na víčku figurka vojáka, značeno N a mistrovskou značkou W, výška 33 cm.