ZIMNÍ NÁVESKvaš na papíře adjustovaném na kartonu, 18 x 29,5 cm, rámováno pod sklem, datováno 1951, signováno vlevo nahoře Jos. Lada 51.Opatřeno odborným posudkem PhDr. Pavly Pečinkové, CSc.Ilustrátor, kreslíř a malíř, studoval krátce na UPŠ v Praze. Jeho převážně i
Josef Lada zemřel 14. prosince 1957 v Praze.