#39

LADA Josef (1887 Hrusice - 1957 Praha)

#39

Works on Paper
777 zobrazení
420 000 Kč
European Arts
European Arts
14. 12. 2014 04:00

ZIMNÍ NÁVESKvaš na papíře adjustovaném na kartonu, 18 x 29,5 cm, rámováno pod sklem, datováno 1951, signováno vlevo nahoře Jos. Lada 51.Opatřeno odborným posudkem PhDr. Pavly Pečinkové, CSc.Ilustrátor, kreslíř a malíř, studoval krátce na UPŠ v Praze. Jeho převážně i

Josef Lada zemřel 14. prosince 1957 v Praze.