60. léta 20. stol., zlato růžové, hmotnost 34,70 g btto, ryzost 750/000, číselník kovový, ručičky zlacené, stroj mechanický Montres Rolex Sa Geneva, 17 jewels, průměr 3,4 cm, kožený tah, dřevěná etue potažená kůží Rolex, funkční, atest.