#483

Hodinky pánské náramkové, ŠVÝCARSKO, ROLEX

#483

Watches, clocks
807 zobrazení
55 000 Kč
European Arts
European Arts
14. 12. 2014 04:00
Aukce prosinec 2014
Aukce prosinec 2014

60. léta 20. stol., zlato růžové, hmotnost 34,70 g btto, ryzost 750/000, číselník kovový, ručičky zlacené, stroj mechanický Montres Rolex Sa Geneva, 17 jewels, průměr 3,4 cm, kožený tah, dřevěná etue potažená kůží Rolex, funkční, atest.