První čtvrtina 19. stol., dřevěná, mořená a leštěná schránka, šest alabastrových sloupků, dřevěné zlacené plastiky, mosazný zlacený detail, číselník bílý smalt, stroj kotvový, kyvadlový, se čtvrťovým spirálovým bitím, výška 74 cm, funkční.