#521

Hodiny empírové, sloupkové, arkádové

#521

Watches, clocks
678 zobrazení
35 000 Kč
European Arts
European Arts
14. 12. 2014 04:00
Aukce prosinec 2014
Aukce prosinec 2014

První čtvrtina 19. stol., dřevěná, mořená a leštěná schránka, šest alabastrových sloupků, dřevěné zlacené plastiky, mosazný zlacený detail, číselník bílý smalt, stroj kotvový, kyvadlový, se čtvrťovým spirálovým bitím, výška 74 cm, funkční.